Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Özel Parlak Fikirler Anaokulu eğitim öğretim hayatında yıllardır faaliyet gösteren alanında uzmanlaşmış yönetici vasıflarına sahip yetkin kişilerce kurulmuştur.

 

Kazandıkları deneyim ve tecrübelerini bir araya getirerek geleceğin parlak bireyleri yetiştirmek için işe koyulmuşlardır.

 

Parlak Fikirler Anaokulu olarak geleceğimiz olan çocuklarımızı eğitim hayatlarına adım attıkları bu süreçte örnek bir eğitim anlayışıyla sevgi dolu bir atmosfer içinde düşünen, araştıran, inceleyen bununla birlikte mili ve manevi değerlerine sahip çıkan ayrıca kültürümüzden kopmadan çağa ayak uydurabilen bireyler yetiştirmek amacımızdır.

 

Çocukların nasihatten çok iyi bir örneğe ihtiyaçları vardır. Parlak Fikirler Anaokulu olarak alanında uzman eğitim kadromuz çocuklarımıza iyi birer ” rol model ” olacaktır.

 

Bununla birlikte bir çocuğun küçüklüğünde aldığı ilk intibalar bütün ömrünce devam eder. Bizde bu anlayışla çocuklarımızın aklında güzel intibalar bırakarak tüketmeyi değil üreten, susmayı değil düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilen isteklerini bastıran değil öne çıkaran herşeyi kabul eden değil sorgulayan, ve yaptığının farkında olan bilinçli bireyler yetiştirmek Parlak Fikirler Anaokulunun vizyonudur.

 

Ayrıca bugünün yarınları olan çocuklarımızın yarınlarına gerçek kılmak için ortaya koyduğumuz çabada vizyonumuzun bir parçasıdır.

 

Albert Einstein’de dediği gibi ” Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. ”

 

Herşeyden önce ” Mutlu çocuk ” anlayışı kurumumuzun ana prensibidir.

KURUCULAR

PERİHAN ŞAHİN

KÜBRA ŞENGÜL

Ofis Saatleri

PZT - CUM (07:00 – 18:00)

Okul Adresimiz

Çırçır mah. Dönmez sk. No: 35 / Eyüp / İST

Ofis Saatlerimiz

PZT - CUM (07:00 – 18:00)

Telefon

0543 291 58 53
0530 416 67 29